Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Dokładka do tunelu środkowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja jestem na etapie oklejania tej dokładki skóra. Oryginalnie faktura tego plastiku nie pasuje do reszty plastików i chce coś z tym zrobić:-) DSC_1836.JPG

    Komentarz


    • Efekt końcowy
      Załączone pliki

      Komentarz


      • Kilka dni temu udało mi się również zakupić dokładkę. Do zakupu poza lepszym wykorzystaniem tej przestrzeni zmobilizował mnie fakt uszkodzenia znajdującego się w tym miejscu schowka na okulary. Muszę teraz popracować nad dopasowaniem jej do całej reszty (zrobić trochę więcej miejsca dzięki odkręceniu i regulacji położenia obudowy hamulca ręcznego).
        Ponieważ plastik dokładki jest stosunkowo nazwijmy to "wątły" oraz podatny na zarysowania zastanawiam się nad jego oklejeniem... może nawet skórą. Efekt uzyskany przez kolegę protonXx jest jak najbardziej na plus.

        Komentarz


        • Witajcie.
          Czy będą jeszcze zapisy na dokładkę w tunel?
          No i jaka cena ostateczna, bo w Czechach sam zakup to w przeliczeniu ok. 52 złotych talarów + wysyłka

          Komentarz


          • Ja dzieki temu tematowi dowiedziałem sie, ze moja Octavia tez to posiada. Wcześniej jak na to patrzalem to sie zastanawiałem jak jakis gamoń to zaprojektował.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez xxKRZYCHUxx Zobacz wpis
              Witajcie.
              Czy będą jeszcze zapisy na dokładkę w tunel?
              No i jaka cena ostateczna, bo w Czechach sam zakup to w przeliczeniu ok. 52 złotych talarów + wysyłka
              Raczej nie... nie ma osoby która zakupiłaby większą ilość i przywiozła do kraju.
              Jeżeli masz możliwość zakupu w Czechach z wysyłką to korzystaj.

              Komentarz


              • Witam, czy jest ktoś kto posiada na sprzedaż taką dokładkę badź robi jakieś zamówienie ? Ewentualnie jest jakiś sklep, który oferuje wysyłkę do Polski z Czech?

                Komentarz


                • Gdyby ktoś miał jedną wolną dokładkę to może by się pokusić o formę z gipsu i samemu porzeźbić z włókna szklanego lub innego materiału?

                  Komentarz


                  • Není skladem - Nie w magazynie

                    Komentarz


                    • Jakby ktoś zamawiał to się chętnie podepnę, może uzbierało się nas już dostatecznie dużo

                      Komentarz


                      • No to i ja się dopiszę do listy, bo w sumie czemu nie .
                        Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                        Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                        Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                        Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                        Komentarz


                        • Też bym chciał
                          Skoda Octavia I Tour 1.6 Twin Power

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69409

                          Komentarz


                          • Dokładki są dostępne Odkládací panel Škoda Octavia 1 – Tuning Kabát
                            Czy jest ktoś kto jeździ do Czech i może je zakupić? Koszt wysyłki to 450KC czyli prawie 2 dokładki...

                            Komentarz


                            • Fajna sprawa Idealne miejsce na pilot do bramy.

                              W O1 nie ma totalnie żadnych tego typu "półeczek" a jedyna jaka jest to ta pod radiem... ale po ostrzejszym ruszeniu pilota trzeba wtedy szukać gdzieś pod fotelami bo "wylata" z tej kieszeni pod radiem

                              Jakby ktoś był w Czechach i kupował by sobie 1 szt, prosił bym też o 1 szt, pieniążki przeleję oczywiście

                              PS.

                              Mam wersję z uchwytem na kubek (którego nie da się używać bo konstrukcja jak i miejsce zamontowania uchwytu zaprojektował ktoś, kto na oczy chyba nie widział Octavii)

                              Komentarz


                              • Czy ktoś jeszcze działa w tym temacie, lub ma na zbyciu taka dokładkę?

                                Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

                                Komentarz


                                • Ja też chętnie kupię taką półeczkę. Przyłączam się do pozostałych.

                                  Komentarz


                                  • Czy jest jakakolwiek możliwość zamówienia tego?

                                    Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

                                    Komentarz


                                    • Wątpie żeby to było jeszcze gdzieś dostępne, kiedyś sprowadzali to chłopaki z Czech. Myślę że może dobrze by było poszukać kogoś np z drukarką 3d i zaprojektować i zrobić samemu
                                      http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                                      https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                                      Komentarz


                                      • jak by ktoś miał na zbyciu lub robił listę to byłbym chętny na to cudo

                                        Komentarz


                                        • Może komuś zalega nie potrzebne? Bo bym kupił.

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X